Mój czytnik ebook'ów

Overmax OV-EB-01 - 0E-book reader OV-EB-01 od Overmaxa to setki tysięcy książek w jednym urządzeniu na wyciągnięcie ręki. Wbudowana pamięć 4GB pozwala na magazynowanie wszelkich plików do czytania, słuchania muzyki, a nawet oglądania filmików. Jeżeli 4GB nie spełnia naszych oczekiwań, zawsze można rozbudować pamięć kartami MiniSD, które są obsługiwane przez OV-EB-01. Kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x480 i przekątnej 7" dba, aby kilkugodzinny maraton z ulubionymi e-bookami nie był męczący i szkodliwy dla naszych oczu. Noszenie całych bibliotek książek nigdy nie było tak łatwe i przyjemne!


7-calowy panel klasy A
Wyswietlanie obrazu z zachowaniem oryginalnej barwy (true color)
Obsługiwane formaty plików: TXT, PDF, RTF, FB2, EPUB, TCR, BMK, MOBI, OPF oraz inne typowe formaty
Obsługiwane formaty plików muzycznych:MP3 (8-320Kbps), WMA (8-384Kbps)
Obsługiwane formaty plików wideo: AVI, MP4, 3GP
Obsługiwane formaty plików obrazów:JPEG, BMP, GIF
Pamieć ostatnich ustawień
Mozliwość dodawania zakladek
Obsługa kart TF
Język:chiński, angileski, włoski, hiszpański, francuski, niemiecki, portugalski, duński, polski, rosyjski, turecki, holenderski, czeski, szwedzki, japoński, ukraiński itp.
Wymiary:207 x 134 x 12mm
Procesor: RK2729
Częstotliwość:400 MHZ
NAND Flash (Pamięć): 2GB
Rozszerzenia pamięci:4GB/8GB/32GB
Rozmiar ekranu: 7" panel
Rozdzielczość:800 x 480 pikseli, 262,114 colorów
Porty USB, karty TF, słuchawek, zasilacza
Moc: Zasilacz 5V 1A
Bateria:wbudowana litowo-jonowa 1,700mAH/3.7V
Czas pracy: ponad 7 godzin w przypadku czytania

Mój czytnik ebook'ów nabyłam w hipermarkecie Real po okazyjnej cenie 90 zł. Mam go już ze trzy miesiące i poprawnie sprawia swoje funkcje. Oprócz czytania ebook'ów można słuchać muzyki, oglądać filmy, obrazki (zdjęcia). Ma jeden wielki minus: nie wiem, czy tak było z założenia, czy tylko mój egzemplarz był wybrakowany, ale opakowanie nie zawierało ładowarki.
Ogólnie jestem zadowolona z mojego czytnika. Nie czytam ebook'ów zbyt często (wolę tradycyjne książki), ale cieszę się, że mam takie urządzonko. :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz